Go Rollerski!

Šis ir specializēts rollerslēpošanas veikals. Mēs piedāvājam kvalitatīvu Pasaules klases inventāru par pieejamām cenām un BEZMAKSAS stiprinājumu montāžu!

Slēpo visu gadu ar GoRollerski!

Karte: ej.uz/gorollerski_karte

Piegāde

BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!

GoRollerski.com online veikals iedvesmai rollerot! Pie mums kvalitīvs, jaunākais, pasaules klases inventārs rollerslēpošanai par pieņemamām un godīgām cenām. Rollerslēpes visām gaumēm!

Visu preču piegāde tiek nodrošināta 2-7 darba dienu laikā.

Bezmaksas piegāde Latvijā visiem pasūtījumiem vismaz 30 EUR vērtībā!

Pasūtījumiem zem 30 EUR tiek piemērota piegādes maksa 2.70 EUR (fiksēta maksa) pa visu Latviju visām precēm. Piegāde tiek nodrošināta uz jebkuru Circle K uzpildes staciju vai Latvijas Pasta nodaļu.

Piegāde ārpus Latvijas pieejama pasūtījumiem virs 30 EUR vērtībā, piegādājam uz Igauniju, Zviedriju, Somiju, Vāciju, Dāniju, Poliju, Lietuvu - 9.90 EUR.

"Saņemšana uz vietas" opcija pieejama Valmierā, iepriekš vienojoties pa tālruni +371 29182262.

Man ir fantastiskie IDT Skate Elite RM3!

Biju viens no pirmajiem klientiem veikalā un man ļoti patika serviss un pati prece. Skate Elite RM3 ir rolleri ar pagarinātu rāmi, kas rada vislabāko sajūtu kā uz slēpēm ziemā. RM3 ir mīkstākie rati, kas Latvijas līdzenajā reljefā ļauj man pilnvērtīgi trenēties kā Itālijas kalnos!

Kirils Matjuhins
Latvijas biatlona izlases dalībnieks

Par mums

Pāvels Ribakovs

Ar rollerslēpošanu vienmēr var nodarboties vairāk mēnešu gadā nekā ar slēpošanu! Nav jāsmērē slēpes, vienmēr saulains silts laiks un svaigs gaiss - jums der tie paši zābaki un nūjas, kas ziemā - trūkst tikai rollerslēpes!

Mani sauc Pāvels Ribakovs, vairāku Pasaules Čempionātu dalībnieks un ilggadējs Latvijas izlases dalībnieks distanču slēpošanā! Šis veikals tapis lai iedvesmotu jūs "slēpot" arī vasarā! Jo ziemas taču ir tik īsas!

SIA Roll, Reģ.nr.: 44103145805

Noliktavas adrese: Ausekļa iela 25, Valmiera, Latvija

E-pasts: gorollerski@gmail.com, Mob.: +371 29182262